kosova riinvest üniversitesi

Riinvest Üniversitesi

Riinvest Üniversitesi İle Eğitim Hayatınızı İleriye Taşıyın

Riinvest Üniversitesi Kosova’nın önemli üniversitelerindendir. Deneyimli akademik kadrosuyla yıllardır eğitim vermeye devam etmektedir. Gelişen ve büyüyen Kosova ile birlikte eğitim sistemi gelişmiş, Avrupa standartlarına ulaşmıştır. Üniversitenin mezun öğrencilerine verdiği diploma, birçok ülkede geçerlidir.

Riinvest Üniversitesinde 3 farklı fakülte bulunmaktadır. İş Hukuk Fakültesinde iş hukuk bölümü mevcuttur. Diğer bir fakülte olan İşletme Yönetimi Fakültesinde; bankacılık ve finans, ekonomi bilimi ve yöneticilik bölümleri vardır ve üniversitenin son fakültesi olan Bilgisayar Bilimleri Fakültesinde yazılım mühendisliği bölümü vardır. Riinvest Üniversitesi sadece lisans düzeyinde eğitim vermemektedir.

Bunun yanında master ve doktora düzeyinde de eğitim vermeye devam etmektedir. Üniversitenin benimsemiş olduğu eğitim politikası yaratıcılık ve özgünlük üzerinden gelişmiştir. Sürekli gelişmeyi hedef alan misyonu ile Kosova’nın önde gelen yükseköğretim kurumlarından biri olmayı başarmıştır.

Riinvest Üniversitesi Ulaşım

Ulaşım Aracı Uçak Tren Otobüs
Süre 1 saat 40 dk. 20-25 saat 10 saat

Üniversitenin öğrencilere sunmuş olduğu birçok kolaylık bulunmaktadır. Bu durum üniversitenin hem Kosovalı gençler açısından hem de diğer ülke vatandaşları açısından tercih nedeni olmuştur. Ayrıca eğitim ücretinin diğer özel üniversitelere kıyasla daha uygun olması da bu tercih nedenlerinden bir tanesidir. Riinvest Üniversitesinin öğrencilere sunmuş olduğu burs imkânları, öğrencilerin ekonomik anlamda sıkıntı yaşamadan bir eğitim hayatı sürmelerini sağlamaktadır.

Ayrıca kampüs içinde bulunan yurt, kütüphane, sosyal tesisler, sağlık kurumları ve benzeri imkânlar, öğrenci için büyük kolaylık sağlar. Üniversitenin barındırdığı tüm bu özellikler, onu hem daha ileri taşımış hem de daha başarılı olmasını sağlamıştır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Üniversitenin 2 ana üniversite binası ve kampüsü ile Stoke-on-Trent, Stafford, Litchfield ve Shrewsbury'de 4 küçük kampüsü vardır. Ayrıca kampüs içerisinde bulunan yurtlar, kütüphaneler, sosyal tesisler, sağlık kurumları ve diğer tesisler öğrencilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Üniversitenin tüm bu özellikleri onu bir adım öteye taşımakta ve daha başarılı kılmaktadır.

Riinvest Üniversitesi'nde işletme, ekonomi, hukuk, pazarlama yönetimi, iş dünyası ve insan kaynakları yönetimi, MBA, finans MBA, pazarlama yüksek lisansı, insan kaynakları yönetimi ve diğer bölümler gibi lisans eğitimi bölümleri bulunmaktadır.

Tercih Sebepleri

Riinvest ÜniversitesiRiinvest Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!