Kosova Üniversitesi Besyo

Kosova Üniversitesi Besyo

Türkiye dışında eğitim almak istyenler hem uzaklıktan hem de yüksek öğrenim ücretlerinden dolayı yurtdışı lisans eğitimine çok sıcak bakamamaktadır. Oysa çok uygun fiyatlara, Avrupa standartlarında bir lisans eğitimi almanız çok kolay. Bunun için Kosova’yı tercih etmeli ve ülkenin en iyi akademik eğitimini veren Priştine Universum Üniversitesi’ne kayıt olmalısınız. Kosova üniversitesi Besyo bölümünden Eğitim Fakültesi içerisinde bulunan diğer bölümlere, Hukuk Fakültesinden Mimarlık Fakültesine kadar çok sayıda geniş bölüm imkanının olduğu üniversite, sosyal olanakları ve başarılarıyla da dikkat çeker. Siz de Uluslararası düzeyde geçerliliği olan bir diploma istiyorsanız tercihiniz Priştine Universum olmalıdır.

Kaliteli bir hayatın hüküm sürdüğü Kosova içerisinde yüksek standartlarda bir öğrencilik hayatı geçirebileceğinizi de söyleyebiliriz. Çünkü ülkenin en genç başkenti olan Priştine içerisinde Türk mahalleleri de bulabilecek, Türk yemekleri de tadabilecek ve farklı Türk’lerle tanışabileceksiniz. Üstelik genç nüfus fazla olduğu için yurtdışından gelen öğrenci sayısı çok yüksektir. Bu da sizin yeni kültürler görme ve tanıma şansınızı arttırarak kendinizi daha iyi hissetmenizi ve global bir insan olmanızı sağlar. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sayesinde bölgeye daha çok hakim olabilecek konular öğrenebilir ve Kosova hakkındaki bilgilerinizi yenileyebilirsiniz.

Priştine Universum geçmişi köklü olan bir üniversitedir ve Besyo okumak istediğiniz zaman sadece lise diplomanızla başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Çünkü sizden hiçbir yetenek sınavı ya da farklı bir sınav puanı istemeyecek olan üniversite kayıt şartlarını kolaylaştırmıştır. Senelik olarak yüklü miktarlar da istemeyen okul sadece 1800 Euro ile 2500 Euro arasında değişen bir senelik ücrete sahiptir. Kosova Üniversitesi Besyo bölümünü bitirenler şu an mesleğinde önemli pozisyonlarda çalışmakta ve akademik hayatında aldığı eğitimin katkısını da görmektedir. Zaten Priştine Universum hakkında yapılan yorumları okuduğunuzda da üniversiteden övgüyle bahsedildiğini kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi’nin Önemli Bölümleri Nelerdir?

Besyo kadar tercih edilen ve önem verilen farklı bölümleri de olduğunu söyleyebileceğimiz üniversitenin en önemli özelliği de bazı bölümler için İngilizce destekli eğitim vermesidir. İngilizce destekli eğitim verilen bölümler Hukuk, Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği olarak geçer. Bu bölümlerin derslerini zorlanmadan geçebilecek ve Türk akademisyenlerle de çalışma fırsatı bulabileceksiniz. Farklı kültürlerden gelen öğrencilere kucak açan üniversitede Psikoloji, Matematik, Felsefe, Uluslararası İlişkiler, İşletme, Makine Mühendisliği gibi farklı bölümler okuma imkanına da sahip olabilirsiniz.

Kosova üniversitesi Besyo bölümünün akademisyenleri de alanında başarılı isimler olduğu için kaliteli bir eğitim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Kolaylıkla lise diploması ya da ön lisans diploması ile başvurabileceğiniz üniversite için gerekli olan belgeleri kurumumuza eksiksiz olarak iletebilirsiniz. Senenin 12 ayı dikey geçiş yapabileceğiniz üniversitenin lisans dönemini kaçırmamaya da özen göstermeli ve bir an önce başvuru yapmak için kurumumuza gelmelisiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!