Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka Geçiş

Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka Geçiş

Lisans eğitimi akademik hayatın en önemli aşamasıdır. İş hayatınıza geçmeden önceki son adım olan lisans eğitimi sizin aynı zamanda geleceğinizi de şekillendirecektir. Bu nedenle iyi bir Hukukçu olmak için de iyi bir Hukuk eğitimi almanız şarttır. Kosova üniversitesi adaletten hukuka geçiş için Priştine Universum Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz. İyi bir hukukçu olmak için tercih edeceğiniz üniversite Kosova’nın başkenti olan Priştine içerisinde bulunur. Priştine hem gece hayatı hem de sosyal imkanlar anlamında geniş olduğu için tercih edilmektedir. Avrupa’nın yeni gelişen genç ülkesi Kosova eğitime önem verdiği için bölgenin en iyi üniversitesi olan Priştine Universum Üniversitesi içinde kaliteli eğitim alabilirsiniz.

Büyük bir araştırma merkezine sahip olan Priştine Universum, 1800 Euro ile 2500 Euro arasında değişen bir ücrete sahiptir. Hukuk okumak isteyenlerin umudu olan Priştine Universum aynı zamanda sınavsız ve puansız geçiş sistemine sahiptir. Hiçbir puan şartı olmadığı için de sadece lise diplomanızla kolaylıkla başvuru yapabileceksiniz. Denklik olduğu için sınava girmeden lise diplomanızla kayıt ücretini yatırabilir ve Hukuk okumaya başlayabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilir ve iyi bir hukukçu olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Eğlenceli ve genç nüfusun yüksek olduğu bir şehirde yaşamak istiyorsanız, Kosova’da yer alan Priştine bunun için idealdir. Vize olmayan ülkede istediğiniz zaman giriş çıkış yapabileceksiniz. Ayrıca Türk mahalleri ve Türk kesimin de olduğu Priştine de kendinizi vatanınıza hasret hissetmezsiniz. Kosova üniversitesi adaletten hukuka geçiş imkanı da olan bir üniversite olduğu için ön lisansını lisansa tamamlayabilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi Hukuk İngilizce midir?

Priştine Universum üniversitesinin en büyük avantajlarından biri de bölümün İngilizce destekli olmasıdır. Üniversitenin diğer İngilizce olan bölümleri de İnşaat Mühendisliği, Mimarlık gibi bölümlerdir. Bu nedenle zorluk yaşamayacak ve akademik anlamda kaliteli bir eğitim alabileceksiniz. Priştine Universum Üniversitesi içerisinde İngilizce Hukuk eğitimi alma imkanınız olduğu için akademik yılları kolaylıkla geçebilecek ve danışmanlarınızdan da İngilizce destek alabileceksiniz. Üniversitenin diğer İngilizce destekli eğitim veren bölümleri de aynı şekilde senelik uygun ücretlerle eğitim alınabilecek standartlardadır. Türk akademisyenlerden yardım alabilir ya da diğer dilleri öğrenmek için kendinize fırsat yaratarak daha donanımlı bireyler olabilirsiniz.

Kosova üniversitesi adaletten hukuka geçiş için tek yapmanız gereken ön lisans diplomanızın olmasıdır. 2 senelik adalet meslek yüksekokulu mezunları hiçbir sınava girmeden kolaylıkla Priştine Universum Üniversite Hukuk bölümüne dikey geçiş yapabilecektir. Denklik olduğu için iki senelik ön lisans diplomanız kabul edilecek ve 3.sınıf Hukuk’tan eğitiminize ders saydırarak devam edebileceksiniz. Böylece hayalinizdeki hukuk eğitimine de Kosova içerisinde başlamış olacak her türlü sosyal imkandan yararlanarak eğlenceli ve bilgi dolu bir akademik zaman geçirdiğinizi hissederek üniversiteden mezun olacaksınız diyebiliriz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 2 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!