İşletme ve Teknoloji Üniversitesi

Kosova Üniversitesi Taban Puanları

Eğitim hayatınızı değiştirmek ve yurtdışına açılmak istiyorsanız tercihiniz Priştine Universum Üniversitesi olabilir. Alanında başarılı olan bu üniversite Kosova Priştine bölgesinde bulunur. Bölgenin en köklü ve en iyi okulu olan Priştine Universum aynı zamanda en büyük araştırma merkezine de sahiptir. Farklı kültürlerden gelen öğrencilere kucak açan, uluslarası denklikte olan üniversite sayesinde farklı kültürleri tanıyacak ve yeni diller de öğrenebileceksiniz. Kosova üniversitesi taban puanları için Priştine Universum Üniversitesi’ne baktığımız zaman üniversitenin puansız öğrenci aldığını görebilirsiniz. Bu nedenle kolaylıkla başvuru yapabilir ve daha detaylı bilgi için danışmanlık hizmetimizden yardım alabilirsiniz.

Kosova’nın en güzel şehirlerinden olan Başkent Priştine içerisinde bulunan üniversite, sosyal imkanları ve akademik eğitimiyle öne çıkar. Teknolojik laboratuarları, geniş araştırma merkezi ve kampüs sistemiyle dikkat çeken üniversite aynı zamanda genç nüfusun fazla olduğu bir şehirdedir. Bu nedenle gee hayatında eğlenebilecek, uygun fiyatlara konaklayabileceksiniz. Dilediğiniz zaman Türk mahallesine ya da Türk bölgelerine giderek özlediğiniz lezzetleri tadabileceksiniz. En güzel özelliklerinden biri de Türkiye’ye sadece 1 saatlik mesafede olmasıdır. Üstelik vizesiz olarak Kosova’ya gidebileceğiniz için istediğiniz zaman vatanınıza dönebilecek ve ailenizi de davet edebileceksiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimiz size Kosova’da yaşam şartları hakkında daha detaylı bilgi verecektir.

Kosova üniversitesi taban puanları olmadığı için puansız ve sınavsız başvurabilirsiniz. Ayrıca 1800 Euro ile 2500 Euro arasında olan eğitim ücreti sayesinde çok uygun fiyatlara akademik eğitim alabileceksiniz. Priştine Üniversitesi’nin dikey geçiş imkanı da vardır. Yani ön lisans diplomanızın geçerliliği olduğu için denklik nedeniyle 4 seneyi Priştine içerisinde tamamlayabileceksiniz. Senelik düşük ücretler nedeniyle tercih edilen üniversitede bazı bölümler İngilizce destekli eğitim verdiği için de ilgi çeker. İngilizce destekli eğitim sayesinde sınavlarda ve projelerde zorluk yaşamazsınız. Sosyal imkanları sayesinde Hırvatça, Sırpça ve İngilizce gibi farklı dillerde de eğitim alabilir ve kendinizi çok daha global bir insan yapabilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi Bölümleri Nelerdir?

Priştine Universum Üniversitesi bölümleri içerisinde Hukuk ve Bilgisayar Mühendisliği çok ilgi çekmektedir. Bu bölümler İngilizce olduğu için kolaylıkla eğitimi kavrayabilirsiniz. Bunun dışında Psikoloji, Matematik, İnşaat Mühendisliği, Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Mühendisliği gibi daha sayabileceğimiz çok sayıda farklı bölüm de olmaktadır. Siz de ilgi ve becerilerinize göre bir sınava girmeden kolaylıkla akademik eğitim hayatınıza atılabilirsiniz. Uluslararası geçerliliği olan bir diploma verdiği için kariyerinizde emin bir adım atmış olacak ve ülkeye dönüş yaptığınızda da iş görüşmelerinde çok daha başarılı olduğunuzu hissedebileceksiniz. Kosova üniversitesi taban puanları için bilmeniz gereken diğer soruları danışmanlık merkezimizden öğrenebilir ve maille ya da telefon yoluyla da sorularınızı iletebilirsiniz. Siz de geleceğiniz için Priştine Universum Üniversitesi’ni tercih etmeli ve kayıt işlemleri için acele etmelisiniz.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!