Piriştina Üniversitesi

Kosova Üniversitesi Lisans Tamamlama

Yurtdışı eğitim programları kapsamında Kosova’nın prestijli bir yeri olduğu bilinmektedir. Özellikle lisans ve lisansüstü alanlarında tam donanımlı bir akademik kadro ile iş birliği yapılmaktadır. Akademisyenlerin elde ettikleri başarılara göz atıldığı zaman Priştine Universum Üniversitesinin oldukça yetkin bir kadro ile eğitim verdiği görülmektedir. Lisans kadrosu ve lisans üstü kadrosu ile göz dolduran bu üniversitenin sağlamış olduğu imkanlara bakıldığı zaman ne denli geniş bir eğitim prensibine sahip olduğu da anlaşılmaktadır.

Kosova Üniversitesi Lisans Tamamlama Programları

Lisans tamamlama sistemi ön lisansını farklı bir üniversitede okuyan ve bu bölümü lisansa tamamlamak için Prişine Universum Üniversitesini tercih eden kişiler için geçerlidir. Kosova üniversitesi lisans tamamlama alanında da öğrencilerine hizmet vermektedir. Lisans tamamlama süreçleri içerisinde kısa bir sürede yüksek kalitede eğitim alabileceğiniz bu kuruma kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde öğrencilerden herhangi bir taban puana uyum sağlamaları istenmeyecektir. Öğrencilerin arzu ettikleri bölümlerde okumaları bu şekilde çok daha kolay bir hal almaktadır. Faydalanılacak olanaklara bakıldığı zaman dikey geçiş ile gelen kişilerin herhangi bir kısıtlama ile karşı karşıya kalmayacağı da ek olarak bildirilmelidir.

Dikey geçiş alanında başvuran öğrencilerden de herhangi bir taban puan talep edilmeyecektir. Tabi ki bu kuralın yalnızca Türkiye’den gelen başvurular için geçerli olduğunun da altı çizilmelidir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde başvuru aşaması da bireysel olarak yapılan başvurulara göre çok daha hızlı bir biçimde tamamlanmakta ve işleme alınmaktadır. Danışmanlık hizmetleri sırasında bu süreç içerisinde dikkate almanız gereken noktalar ile alakalı da daha kapsamlı bilgi sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz.

Eğitim Süreci ve Staj Fırsatları

Kosova üniversitesi lisans tamamlama aşamasında sunulan olanaklara bakıldığı zaman staj kapsamında büyük bir hizmet verildiği görülmektedir. Öğrencilerin çok kısa bir süre içerisinde yüksek prestijli firmalardan staj teklifi alabilmeleri için gerekli olan alt yapı okul tarafından tamamlanmaktadır. Bu süreç içerisinde öğrencilerin kendi alanları ile alakalı tecrüe edinmeleri de çok daha kolay bir hal almaktadır.

Eğitim sürecinde dil olanakları sıklıkla merak edilen noktalardandır. Kişilerin üniversiteden hem İngilizce hem de İngilizce eğitim alma imkanı bulunmaktadır. İngilizce seviyesine güvenmeyen öğrenciler için de ayrı bir hazırlık sınıfı tertip edilmiştir. Bu şekilde dil seviyesinin iyileştirilmesi konusunda da büyük bir hizmet verilmektedir. Öğrencilerin okuldan mezun olduktan sonra hem dil hem de alan bilgisi bakımından tam donanımlı olmaları sağlanmaktadır. Eğitim süreci uzmanlar tarafından kusursuz olarak nitelendirilmektedir.

Sosyal Olanaklar

Kosova üniversitesi lisans tamamlama süreci içerisinde okulun sunmuş olduğu sosyal olanaklardan da faydalanma imkanınız bulunmaktadır. Bu sosyal olanaklar kapsamında hem yabancı bir kültüre alışmanız kolaylaşacak hem de dil konusundaki sıkıntılarınız bir derece daha çözüme kavuşmuş bir hale gelecektir. Eğitim sürecinin önemli bir parçası olarak da sosyalleşmeyi gören Priştine Universum Üniversitesi öğrencilerin kendilerine ait bir sosyal çevreleri olması konusunda büyük bir özen göstermektedir. Mezun olduktan sonra Kosova’da ya da diğer Avrupa ülkelerinde kalmak isteyen kişiler için de büyük bir fırsat olduğu belirtilmelidir. Çevre olanakları ile beraber iş bulmanız çok daha kolay bir hal almaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!