Kosova Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Kosova Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Priştine Universum Üniversitesi merkezi bir birim olan Rektörlük ve çeşitli fakültelerden oluşan kapsamlı, bağımsız ve kendi kendini yöneten bir üniversitedir. Üniversite, eğitim ve öğrenci işleri, bilim ve uluslararası ilişkiler için bölüm başkanlıklarını üstlenmek üzere rektör yardımcısı ve atanan rektör tarafından yönetilmektedir. Her fakülte, akademik personelin kıdemli bir üyesi olan dekan yardımcısı ve çeşitli bölüm başkanları tarafından desteklenen bir dekan tarafından yönetilmektedir. Üniversite entegre değildir, yani fakültelerin bedenlerine bağlı bir karar verme süreci ile merkezi birimlere bağlı tüzel kişilik gruplarından oluşur. Kosova üniversitesi uzaktan eğitim fırsatlarını öğrenmek için detaylı araştırma yapabilir ve danışmanlık merkezimize gelebilirsiniz.

Çalışanlar ya da okula düzenli olarak gitme imkanı bulamayanların en büyük fırsatı uzaktan eğitimdir. Uzaktan eğitim sayesinde geleceğinizden vazgeçmeden akademik eğitim alabilirsiniz. Bunun için dünya sıralamasında olduğunu söyleyebileceğimiz Priştine Universum Üniversitesi, sizlere önemli imkanlar sunacaktır. Dikey geçiş de yapabileceğiniz üniversite lisans eğitiminizi uzaktan da yapmanızı sağlar. Kosova’nın Priştine kentinde olan bu üniversite başarılı akademisyenlere sahiptir. Bu nedenle uzaktan sınavlara girebilecek, eğitim videolarını izleyebilecek ve kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Uzaktan eğitimin en büyük artılarından biri de İngilizce eğitim alabilecek olmanızdır. Bu nedenle zorlanmadan dersleri atlayabilecek ve konuları anlayarak gerçek bir eğitim aldığınızı hissedeceksiniz. Uzaktan eğitimle alakalı diğer detaylı bilgiler için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi’nin Artıları Nelerdir?

Kosova üniversitesi uzaktan eğitim imkanı için seçeceğiniz Priştine Universum Üniversitesi sizleri pek çok artısıyla karşılayacaktır. Priştine Universum Üniversitesi sınavsız ve puansız lisans eğitimi verdiği için avantajlıdır. Sınavsız ve puansız aldığı için de çok sayıda Türk öğrenci başvuru yapmaktadır. Ayrıca dikey geçiş imkanı da olan üniversitesi İngilizce destekli olduğu için öğrencilerine Hukuk, Mimarlık gibi dersleri İngilizce olarak verebilmektedir. Siz de üniversitenin artılarından yararlanmak istiyorsanız bir an önce uzaktan eğitim fırsatını yakalayabilir ve bölümler hakkında detaylı bilgiyi danışmanlık kurumumuzdan alabilirsiniz.

Yurtdışı eğitimde öncü olan üniversitelerden biri olan Priştine Universum sizlere önemli dökümanlar ve bilgiler sunacaktır. Ayrıca diplomasının uluslarası standartlarda olduğunu da söyleyebiliriz. Bu nedenle uluslararası standartları yakalamak için siz de Priştine Universum’dan uzaktan eğitim fırsatını kullanmak isteyebilirsiniz. Kosova üniversitesi uzaktan eğitim imkanına sahip olan Priştine Universum, danışmanlara da istediğiniz zaman danışabileceğiniz bir kurumdur. Alanında profesyonel olan akademisyenlerle birebir iletişim kurabilecek, aklınızdakiler danışabileceksiniz. Kayıt için gerekli evrakları öğrendikten sonra belgelerinizi eksiksiz olarak tamamlamalı ve başvuru adımlarını takip etmelisiniz. Dikey geçiş yapmak için de yüksekokuldan aldığınız diplomayı almanız gerektiğini unutmamalısınız. Denklik olduğu için diplomanız Priştine Universum Üniversitesi’nde geçerli olacaktır. Bu nedenle kolaylıkla geçiş yapabilecek, uzaktan eğitim imkanını kullanabilecek ya da Kosova’ya giderek lisans eğitiminizi istediğiniz gibi tamamlayabileceksiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!