Kosova Üniversitesi Ekşi

Kosova Üniversitesi Ekşi

Kosova Üniversitesi Ekşi ; Akademik eğitim için yurtdışına gitmek isteyen çok sayıda öğrencinin tercihi kolay ulaşımı ve vize istememesi nedeniyle Kosova’dır. Özellikle Kosova’da yer alan ve uluslararası standartlara sahip olan Priştine Universum Üniversitesi, ülkeye gelmek ve eğitim almak için en önemli sebeplerden biridir. Kosova Üniversitesi ekşi yorumlarına baktığınız zaman da hakkında yapılan yorumlardan ne kadar başarılı bir üniversite olduğunu anlayabileceğiniz Priştine, size dünya standartlarında bir eğitim imkanı sunacaktır.

Kosova’nın en girişimci, yenilikçi, uluslararası ve sorumlu yüksek öğrenim kurumu olan Priştine Universum Türk öğrenciler tarafından da çok tercih ediliyor. Bölgede çok sayıda Türk öğrenci bulabilir ve kendinizi yalnız hissetmeden akademik eğitiminize devam edebilirsiniz. Kosova Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş, Sosyal Bilimler, Beşeri Bilimler, İşletme ve Teknoloji alanlarında çalışmalar yürütmekte ve Fransız sıralama ajansı tarafından Kosova’nın dünyanın En İyi 1000 İş Okulunda yer almakta olan Priştine Universum başarısıyla göz kamaştırmaktadır. Özellikle programlarının, öğretim üyelerinin ve öğrenci organlarının uluslararası profili ile ünlü olan Priştine Universum, BM Küresel İlkeler Sözleşmesi de dahil olmak üzere çeşitli uluslararası dernek ve girişimlere katılmıştır. Ayrıca Üniversite Uluslararası Üniversiteler Birliği (IAU), Global College Network ve Anglia Network Europe üyesidir.

Öncelikle bir öğretim kurumu olmasına rağmen, Universum’un girişimcilik, rekabetçilik ve kamu politikası alanlarında uygulamalı araştırmaları, Kosova’daki iş ortamının ve politikaların geliştirilmesine katkıda bulunmuştur. Bu nedenle Avrupa’dan gelen öğrenci sayısının çok yüksek olduğu Priştine Universum, başarısını her sene daha da arttırmaktadır. Kosova yaşam ve giyim anlamında da çok uygun fiyatlara sahip bir ülke olduğu için Priştine Universum yurtdışından gelecek öğrenciler için imkanlarla doludur. Türk öğrencilerin özellikle tercih etmesinin nedeni de budur. Kosova Üniversitesi ekşi yorumlarına baktığınız zaman eğitimini Priştine Universum’da yapmış ve kariyerinde emin adımlarla ilerlemiş çok sayıda yazarın olumlu yorumlarını görebilirsiniz.

Priştine Universum’da Eğitim Almanın Avantajları Nelerdir?

Fırsatlarla dolu bir akademik eğitim süreci yaşamak istiyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimizi kullanarak Kosova’da bulunan Priştine Universum’a kayıt olma sürecini öğrenebilirsiniz. Türkiye’ye sadece 1 saatlik uçuş mesafesinde yer alan Kosova’ya vizesiz gidebilecek ve üniversitenin vereceği eğitim sayesinde geleceğinizi şekillendireceksiniz. Hukuk, Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği gibi bölümleri İngilizce olan üniversitenin İngilizce destekli eğitimi ilgi çeker. Bünyesinde Türk akademisyen ve çok sayıda öğrenci barındıran eğitim kurumunda kendinizi yabancı hissetmez ve eğitim dilinde de zorluk çekmezsiniz.

Uluslararası ilişkiler, Bilgisayar Mühendisliği, Kamu Yönetimi gibi daya sayabileceğimiz çok sayıda farklı bölüme sahip olan üniversite aynı zamanda lise diploması denkliğine sahip olduğu için sizden sınav şartı da istemez. Kosova Üniversitesi ekşi yorumlarına baktığınız zaman da sınavsız, sadece lise diplomasıyla lisans eğitimine kayıt yaptırabileceğinizi ya da dikey geçiş yapabileceğinizi anlayabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!