Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Hukuk okumak son derece zorlu bir süreçtir ve akademi eğitimizi iyi bir üniversitede almak, başarılı bir hukukçu olmak istiyorsanız bunun için doğru yerde lisans eğitimi almalısınız. Kosova’nın en iyi okulu olan Priştine Universum, önemli tarihi geçmişi, başarıları, akademisyenleri ve sosyal imkanlarıyla ilgi çekmektedir. Kosova eğitim standardını yüksek tutan ve eğitime önem veren bir ülkedir. Siz de eğitiminizi yurtdışında tamamlamak istiyorsanız Kosova’yı tercih edebilirsiniz. Çünkü vizesiz olarak gidebileceğiniz ülke aynı zamanda sosyal olanakları, ucuzluğu, yüksek yaşam standardı ile sizi cezbedecektir. Kosova üniversitesi hukuk fakültesi de üniversitenin en çok tercih edilen, en iyi akademisyenleri barındıran üniversitesidir.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı sayesinde siz de Kosova’da eğitim şartlarını daha yakından görebileceksiniz. Dikey geçiş imkanına da sahip olacağınız üniversiteye gittiğiniz zaman doğru danışmanlar sayesinde geleceğinize çok daha iyi yön vereceksiniz. Hukuk dışında en çok tercih edilen diğer bölümlerine bakacak olursak bunlar: İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Psikoloji, Matematik, Uluslararası ilişkiler, Felsefe gibi bölümlerdir. Farklı fakültelerde çok sayıda eğitmenle kaliteli eğitim alabileceğiniz okuldan aldığınız diploma da Uluslarası standartlarda olacaktır. Böylece gittiğiniz her ülkede geçerli diplomanız ile kariyerinize yön verebileceksiniz. Üniversitede dikey geçiş şansına ise senenin 12 ayı sahip olduğunuz için istediğiniz zaman üniversite eğitiminizi 4 yıla tamamlayabilirsiniz.

Priştine Universum’da Hukuk Okumak İçin Puan Gerekiyor mu?

Kosova üniversitesi Hukuk Fakültesi olarak Priştine Universum’u incelediğimiz zaman en dikkat çekici bölümlerinden biri olan Hukuk fakültesinin puansız ve sınavsız aldığını görebiliyoruz. Hiçbir şart aramayan üniversiteye sadece lise diplomanızla kolaylıkla başvurabilirsiniz. Bunun için senelik 1800 Euro ile 2500 Euro arasında değiştiğini söylediğimiz ücreti ödeyerek en deneyimli akademisyenlerden Hukuk eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca bir diğer şart da Adalet yüksekokulunu bitirdiğiniz zaman Hukuk bölümüne kolaylıkla dikey geçiş yapabilecek olmanızdır. Üstelik sınava da girmeden sadece iki yıllık diplomanızla Hukuk okumanın avantajını yakalayabilirsiniz.

Sınavsız ve şartsız Hukuk okuma fırsatını yakalamak istiyorsanız Priştine Universum tercihiniz ilk sırada olmalı. Bünyesinde sayıca fazla Türk öğrenci olduğu için kendinizi yabancı hissetmeyecek ve Hukuk eğitimini de alabileceksiniz. Yurtdışında Hukuk okumanın zor olduğunu ve yabancı dil nedeniyle bunu başaramayacağınızı düşünüyorsanız Priştine Universum sizi bu dertten kurtarıyor. Çünküeğitim alabiliyor ve Türk akademisyenleri de ülkede görebiliyorsunuz. Kosova üniversitesi hukuk fakültesi seçiminizde danışmak istediğiniz her konuda bize danışabilirsiniz. Dikey geçiş için istenen evraklarla normal lisansa geçiş için istenen evraklar birbirinden farklı olabilir. Bu nedenle belgelerinizin eksiksiz olmasına özen göstermeniz gerekir. Belgelerinizi tamamlarken Kosova’ya giden Türk öğrencilerden de yardım alabilirsiniz. Ayrıca Priştine Universum hakkında yapılan yorumları da okuduğunuz zaman hakkında çok sayıda olumlu eleştiri olduğunu görebilecek ve gitmek için daha da emin olacaksınız.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!