Kosova’da Eğitim Ücretleri

Kosova’da Eğitim Ücretleri

Priştine Universum Üniversitesi 2005 yılında Kosova’da kurulan bir üniversitedir. Avrupa üniversiteler birliği ile gerçekleştirdiği anlaşma ile birlikte yurtdışından öğrenci kabulüne de başlayan üniversite, açıldığı zamandan bu yana sürekli kendini gelişerek şartlarını ve verdiği hizmetleri Avrupa seviyesine ulaştırmayı başarmıştır. Halen gelişmeyi ve hizmet standartlarını yükseltmeyi hedefleyerek, öğrencilerine yüksek çağdaş eğitim şartlarını sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Hedefi yurtdışında iyi bir eğitim almak olan tüm öğrencilerin kariyer hayallerini gerçeğe dönüştüren Priştine Universum Üniversitesi, ySizin de geleceğiniz için bu yenilikçi ve çağdaş eğitimden faydalanmak, istediğiniz bölümü kaliteli bir üniversitede tamamlamak gibi bir düşünceniz bulunuyorsa en doğru üniversite tercihini ıskalamadan meslek sahibi olabilme şansınız var. Konu ile edinmek istediğiniz her türlü ayrıntıya ulaşmanız için sizlere yardımcı olan eğitim danışmanları da hayal ettiğiniz eğitim hakkında sizleri doğru yönlendirmek için hazır bulunmaktadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ise tam da burada, alanında uzman ekibiyle ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi yönlendirebilecek en iyi isimlerden biri olarak karşınıza çıkar. Buradaki danışmanlardan Kosova’da eğitim ücretleri hakkında, üniversitenin bölümleri hakkında ya da merak ettiğiniz daha fazla ne varsa kolayca bilgi edinebilmeniz mümkün.

Kosova’da Üniversite Hayaliniz Eurostar ile Gerçek Oluyor

Priştine Universum Üniversitesinde Hukuk, Bilgisayar Mühendisliği İngilizce destekli eğitim imkânı sunulmaktadır. Ayrıca lisansını tamamlamak isteyen ve ya dikey geçiş hakkını değerlendirmek isteyen tüm öğrenciler bu haklarını yurtdışındaki üniversitede de kullanma şansını yakalayabilmektedir. Kosava’da eğitim ücretleri bölüme göre değişiklik gösterir. Bölüm ücretleri ise 1000 Euro ile 1200 Euro arasındadır. Bu üniversitede okuyarak, hayalinizdeki mesleğe tam donanımlı bir şekilde adım atabilirsiniz. Eminiz ki, sağlam bir başlangıç sizi kariyerinizde en üst seviyelere ulaştıracaktır.

Türkiye’den başvuracak öğrenciler için her hangi bir puan şartı koymayan üniversite sizin için her şeyi en kolay hale getirmeyi hedeflemeye devam ederken, hayallerinize bir adım daha yakınlaşmanızı sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Üstelik en kaliteli eğitimi alma fırsatı yakalayacağınız Priştine Universum’dan süreç sonunda edineceğiniz diploma Türkiye’ye döndüğünüzde de kullanılabilir olma özelliğini taşıyor. Türkiye, alacağınız diplomayı tanımakta ve sizi niteliklerinize göre değerlendirmektedir.

Kosova Üniversitesi Bölümleri

Belirtilen tüm bu fırsatları değerlendirerek yurtdışında eğitim görmeye karar vermişseniz, üniversitenin bölümleri hakkında bilgi edinmeye başlayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz bölümlerden bazıları ise şöyle; felsefe bölümü, eğitim fakültesi, işletme fakültesi, spor akademisi, güzel sanatlar fakültesi, tıp fakültesi, iktisat fakültesi, hukuk fakültesi, doğa bilimleri fakültesi, matematik bölümü, makine mühendisliği bölümü, filoloji bölümü, makine mühendisliği fakültesi, yer bilimleri ve teknolojisi fakültesi. Eğitiminiz için daha fazlasına da ulaşabileceğiniz üniversite hakkında daha fazla bilgi edinmeden önce ilk olarak Kosova’da eğitim ücretleri ile ilgili aklınıza takılan konuları netleştirmenizi, ilgili danışmanlardan yardım alarak çözüme kavuşturmanızı ve kendinize uygun bir rota çizmenizi önerebiliriz. Bunlar sizi hedefinize daha hızlı yoldan ulaştırabilecek ayrıntılar olarak karşınıza çıkacaktır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!