Kosova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Kosova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Mühendislik alanında benzersiz başarıları ile gündeme gelen Priştine Universum Üniversitesi alanında öncü olacak şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Öğrenci kaydı alınırken kişilerden herhangi bir taban puana uyum sağlamaları gerekmediği için her öğrencinin üniversite kapsamında dilediği bölümde okuma imkanının bulunduğu da belirtilmelidir. Ayrıca ücret konusunda da çok yüksek bir skala ortaya koyulmamıştır. 1800-2500 Euro kriterleri arasında değişen bir ücrete sahip olan okulun verdiği eğitimin kalitesine göre sunmuş olduğu ücret aralığının oldukça makul olduğu bilinmektedir.

Kosova üniversitesi inşaat mühendisliği de bu üniversite içerisinde birçok öğrenci tarafından tercih edilen bölümlerdendir. Eğitimin çok boyutlu olması daha başarılı öğrencilerin yetişmesine imkan sağlamaktadır. Sadece eğitsel bakımdan değil sosyal alanda da her bir öğrencinin kendini ispatlayabilecek bir seviyeye gelmesi hedef olarak belirlenmiştir. Eğitim dili konusunda da farklı alternatifler sunulması öğrencileri memnun etmektedir. Dileyen öğrenciler klasik olarak İngilizce destekli eğitim alırken İngilizce olarak eğitim görmek isteyen öğrenciler için de uygun ortam oluşturulmuştur.

Verilen dil eğitimi incelendiği zaman alanının uzmanları ile iş birliği yapıldığı net olarak görülmektedir. Öğrencilerin yabancı dildeki başarı seviyesinden de bu durum anlaşılmaktadır. Yurtdışında eğitim alırken bir yandan alan ile alakalı donanımınızı artırmak bir diğer yandan da sosyal alanda gelişiminizi hızlandırmak için en iyi örneklerin başında Priştine Universum Üniversitesi gelmektedir.

Kayıt İşlemleri ile Alakalı Bilinmesi Gereken Detaylar

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kayıt safhasında sizin için bütün süreci düzenleyecektir. Bu nedenle kayıt ile alakalı olarak herhangi bir sorun yamadan evraklarınızın işleme koyulmasını sağlayacaksınız. Aracı firmalar ile başvuruların yapılması yurtdışında yer alan okulların büyük çoğunluğunda işlerin çok daha hızlı bir biçimde yoluna koyulmasını sağlamaktadır.

Kosova üniversitesi inşaat mühendisliği bölümüne kayıt yaptırdıktan sonra her alandan donanımlı bir birey yetiştirmek üzerine kurgulanmış olan eğitim sisteminden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Eğitim süreci içerisinde öğrencilere ders veren okutmanların ve diğer akademik kadronun oldukça detaylı bir inceleme sonrasında seçildiği bilinmektedir. Akademik kadrosu oldukça iyi durumda olan bu okulun öğrencilere verdiği değerin ne denli yüksek olduğu bu noktada bile belli olmaktadır.

Sosyal Alanda Gelişime Destek Üniversite

Kosova üniversitesi inşaat mühendisliği öğrencilerinin sosyal alanda da kendini göstermesi için büyük çaba sarf etmektedir. Bu süreç içerisinde yabancı bir ülkede olmanın avantaj haline getirilmesi için büyük çaba sarf edilmektedir. Sosyal alanda yapılan aktiviteler öğrenci kulüplerinden başlamaktadır. Daha sonra bu gelişim kongrelerde ya da sempozyumlarda yer almaya kadar gelişim göstermektedir.

Öğrencilerin sosyal çevre edinmelerinin iş ağı oluşturma konusunda büyük önem sahibi olduğu vurgulanmaktadır. Tam da bu nedenle farklı disiplinlerin bir araya getirilmesine özen gösterilmektedir. Sosyal bilimler ile fen bilimleri hukuk ile mühendislik asla birbirinden ayrılmadan yan yana ilerletilmektedir. Verilen eğitim kalitesi kadar sosyal alanda sergilenen bu performansın yüksek olması öğrencilerin okul sonrası başarısını en yüksek dereceye çıkaran unsurlardan bir diğeridir. Vizyon ve misyon bakımından uluslararası standartları yakalamayı hedef noktası olarak belirlemiştir. Bu şekilde öğrenci yetiştiren üniversitenin sağladığı başarı çizgisinin oldukça üst kademede olduğu da eklenmesi gereken detaylardandır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!