Kosova Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Kosova Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Kosova Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ; Kosova’da yer alan üniversitelerin özellikle sağlık bilimleri alanında büyük öneme sahip oldukları ve başarı gösterdikleri bilinmektedir. Priştine Universum Üniversitesi de bu alternatiflerden bir tanesidir. Üniversitede herhangi bir taban puan ayrımı olmadan öğrenciler kabul edilmektedir. Bu sistemin en önemli faydalarının başında kesinlikle her öğrencinin ilgi duyduğu bölümde okuma şansını elde etmesi gelmektedir.

Kosova üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü de birçok öğrenci tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlık alanında oldukça yetkin olan bu üniversite kapsamında FTR bölümüne dahil olmak da oldukça büyük şanslardan bir tanesidir. Eğitim dili konusunda sıklıkla soru gelmektedir. Üniversitede sağlık bilimlerinin birçok dalı İngilizce destekli bir biçimde eğitim vermektedir. Buna ek olarak İngilizce olarak da eğitim veren bölümler bulunmaktadır. İngilizce eğitim veren bölüme geçecek olan örencilerin hazırlık sınıflarında seviyelerinin iyileştirilmesi için büyük bir çaba sarf edilmektedir. Ortaya koyulan bu çaba ile beraber dil alanında da açıklarını tamamlamış olan bir öğrenci olarak okuldan mezun olmanız sağlanmaktadır.

Bölüme Nasıl Kayıt Yaptırılır?

Kosova üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon bölünme kayıt yaptırmak isteyen br kişinin Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmaları gerekmektedir. Bu hizmet ile başvuru aşaması da kayıt aşaması da sorunsuz bir biçimde devam edecektir. Siz de kısa bir süre içerisinde kayıt işlemlerinizi gerekleştirebilir ve eğitim döneminize başlayabilirsiniz. Danışmanlık hizmetleri sadece kayıt aşamasında değil bunun sonrasında da size yardımcı olacaktır. Kayıt sonrasında okul ile alakalı olan sorularınızın her biri en sahih hali ile danışmanlık firması tarafından cevaplanacaktır.

Kayıt aşamasında merak edilen bir diğer unsur da ücrettir. Ücret söz konusu olduğu zaman aynı standartlarda üniversitelerden daha makul fiyatlar ile hizmet verdiği net olarak görülmektedir. Okulun en düşük ücreti 1800 Euro iken en yüksek ise 2500 Euro civarında bir ücret ile kayıt yaptırma imkanınız bulunmaktadır. Kayıt sırasında ödeme ile alakalı olarak gerekli olan bilgiler size sağlanacaktır.

Üniversitenin Misyon ve Vizyonu

Kosova üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünden mezun olan kişilerin sağlık alanından adından sıkça söz ettirecek bir bilim insanı olarak hayatına devam etmesi hedeflenmektedir. Bu nedenle eğitimin temel yapısı incelendiği zaman kusursuz bir yapının söz konusu olduğu da gözlerden kaçmamaktadır. Alanda meydana gelen son gelişmelerden başlayarak staj aşamasına kadar her bir nokta bizzat üniversite tarafından tamamlanmış bulunmaktadır.

Üniversitenin öğrencilerinin özgüven konusunda da asla herhangi bir sorun yaşamamsı hedeflenmektedir. Sorunsuz olarak hayatlarına farklı ülkelerde yüksek özgüven ile devam edecek öğrencilerin yetiştirilmesi ana hedef olarak belirlenmiştir. Üniversite uluslar arası standartlara uyum sağlayan bir alt yapı ile eğitim vermektedir. Vizyon konusunda da daha geniş bir çerçeveye sahip olması bu yüzden doğal karşılanmalıdır. Her öğrencinin dilediği bölümde okuyabilme şansına sahip olması da Priştine Universum Üniversitesi kapsamında dikkate ortaya koyulması gereken stratejilerden bir diğeridir. Bölümden mezun olan öğrencilerin başarısı incelendiği zaman üniversitenin amacına büyük ölçüde eriştiği de net olarak görülmektedir. Bu konuda aynı minvalde yetiştirilecek olan öğrencilere kapılarını sonuna kadar açan üniversite öğrenci kaydı almaya devam etmektedir.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!